לאפרת ונתאי היקרים המון המון תודה על טיפול מסור, מקצועי ואוהב, מעריכות מאוד ושוב תודה. לוליטה וקמילה.

קמילה ויאלון, נס ציונה

תודה רבה לכם נתאי ואפרת על הטיפול המסור!!! מיצי (חתולת רחוב) זכתה להזדמנות שנייה לחיות לאחר דלקת הרחם הנוראית שחטפה. אין עליכם!

שירי דגן, יבנה

ממליצה בחום על המרפאה של אפרת. זה ממש לא מובן מאליו להיות זמין 24/7 לשאלות של לקוחות. מיקה שלנו עברה עיקור לאחר שנכנסה להריון לא רצוי.. אז לכל מי שמחפש מרפאה וטרינרית פה בעיר – זה המקום.

דנה נאמן-גל, יבנה

רצינו להודות לכם ד"ר נתאי ואפרת. מחלת העור של ג'וני גרמה לו לסבל רב וכמעט שכבר הרמנו ידיים. הגענו אליכם מיואשים ואחרי סדרת טיפולים ג'וני נראה כמו כלב חדש!!! אז בשמו ובשמי – תודה.

אביעד משולם, יבנה

שושה מוסרת תודה על הטיפול המסור. היה כיף להכיר אתכם ונשמח לחזור (הפעם רגועים) לטיפולים השגרתיים.

משפחת סימן-טוב, כפר הנגיד

ד"ר אפרת קיבלה אותנו בהמון אהבה וחיוכים על אף שהחתלתול שלנו לא ידוע בנחמדותו. אפרת הייתה סופר מקצועית ודאגה להרגיע אותנו. החתול שמיל אובחן עם דלקת בלבלב ואף אושפז במרפאה למשך יומיים. כיום הוא כבר בריא ובתוך תוכו גם הוא מוקיר תודה. שלא נדע מצרות, אך אם כבר יש כאלו - ממליצה לכולם בחום!!!

ליאת לוי, יבנה

ממליצה לכולם על מרפאת אפרת ביבנה. שמחנו להכיר וטרינרים שדיברו איתנו "בגובה העיניים". תמיד מחייכים, תמיד זמינים. גם גנדי מוסר תודה

סיוון קרמר, יבנה

ד"ר נתאי ואפרת הוד, הגענו אליכם השבוע די במקרה וגילינו רופאים שהם קודם כל אנשים. לא מובן מאליו הסבלנות שלכם. מיקה שלנו כלבה לא קלה אבל טיפלתם בה במסירות כאילו היא הכלבה שלכם. המון בהצלחה עם המרפאה. אנחנו נחזור, זה בטוח.

קארין רוזנברג, בניה