אודות המרפאה

מרפאת אפרת לחיות בית הוקמה ביבנה בשנת 2013 ע"י ד"ר אפרת ונתאי הוד. המרפאה הוקמה מתוך אהבה גדולה למקצוע ולחיות המחמד שלנו. מקום בו חיית המחמד שלכם תוכל לקבל את הטיפול האישי המהיר, המסור והטוב ביותר. מקום בו יכירו אתכם באופן אישי וכך גם הטיפול. כל זה, בלי להתפשר על מקצועיות. במקרים הדורשים חוות דעת מומחה, ניתן לקבלה אצלנו. המרפאה נותנת שירות לתושבי יבנה, כפר הנגיד, בן זכאי, ישובי גדרות ושאר המושבים בסביבה.


צוות המרפאה

.

המוטו שלנו

מקצועיות

אצלנו במרפאה המקצועיות היא מעל הכל. ברפואה וטרינרית (כמו ברפואת בני אדם) אף פעם לא דורכים במקום. מחקרים בתחומים שונים מתפרסמים מידי יום ונורמות טיפול משתנות. אנחנו מתעדכנים בדרך קבע בפרסומים השונים, קוראים מאמרים חדשים ומשתתפים בכנסים. כך אנו מתחייבים לרפואה ברמה הגבוהה ביותר.

היכרות אישית

חשוב לנו ליצור קשר אמיתי והמשכיות במערכת היחסים עמכם ועם חיית המחמד שלכם. אנחנו דוגלים בהכרות אישית כך שחיית המחמד שלכם תרגיש בבית כשהיא נכנסת למרפאה. אנחנו עובדים בצוות מצומצם ובאווירה משפחית כך שנכיר כל אחד ואחת מכם באופן אישי.

הוגנות

אנחנו עובדים מולכם בשקיפות מלאה, בפתיחות ובכנות. במהלך כל ביקור בשל בעיה רפואית , תקבלו את כל המידע הרלוונטי למצב הרפואי והאופציות להמשך מבחינת אבחון, טיפול ועלויות.

המלצות

  • ד"ר אפרת קיבלה אותנו בהמון אהבה וחיוכים על אף שהחתלתול שלנו לא ידוע בנחמדותו. אפרת הייתה סופר מקצועית ודאגה להרגיע אותנו. החתול שמיל אובחן עם דלקת בלבלב ואף אושפז במרפאה למשך יומיים. כיום הוא כבר בריא ובתוך תוכו גם הוא מוקיר תודה. שלא נדע מצרות, אך אם כבר יש כאלו - ממליצה לכולם בחום!!!

    ליאת לוי, יבנה
  • שושה מוסרת תודה על הטיפול המסור. היה כיף להכיר אתכם ונשמח לחזור (הפעם רגועים) לטיפולים השגרתיים.

    משפחת סימן-טוב, כפר הנגיד
  • לאפרת ונתאי היקרים המון המון תודה על טיפול מסור, מקצועי ואוהב, מעריכות מאוד ושוב תודה. לוליטה וקמילה.

    קמילה ויאלון, נס ציונה